سانس دوم تولد دخمل جونی

همانطور که قبلا نوشتم تولدتو نتونستیم سر وقت بگیریم بنابراین مجبور شدیم بعد ماه رمضان و دوازدهم مرداد بگیریم . جشنت رو کلاس زبان گرفتیم و سعی کردیم جشن خوبی بشه امیدوارم راضی باشی و ما رو بابت دیر شدنش ببخشی! تعطیلات عید سعید فطر رو رفتیم اقلید قبل رفتن خریدهای تولدت مثل لباس و سفارش کیک رو انجام دادیم بعد هم روز شنبه یازدهم خریدهای جزئی و کادو گرفتن یادگاری دوستانت و تهیه سالاد الویه و ژله رو انجام دادم و صبح یکشنبه هم خونه موندیم و آماده شدیم ساعت 3 بابایی اومد و آتلیه رفتیم و بعد کیک رو گرفتیم و خاله زینب رو سوار کردیم و رفتیم آتیه سازان. الهی قربونت بشم مثل فرشته ها شده بودی. خیلی بهت خوش گذشت.از همین جا از تیچر ادنا که زحمت کشیدن و خارج از ساعت کاریشون اومدن تولدت و ما رو خوشحال کردن تشکر می کنم. از تیچر اسکارلت که وقت کلاسشون رو به ما دادن و همچنین بابت کادویی که به شما دادن تشکر میکنم. تیچر آیدا تیچر کلاس نقاشی هم شرمنده کردن و بهت کادو تولد دادن همچنین از انتی زینب و بقیه کسانی که ما رو کمک کردن تشکر و قدردانی می کنم.

باقی ماجرا به روایت تصویر در ادامه مطلبموضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: خاطرات روزانه دخملم , عکس
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۱٩ امرداد ۱۳٩۳ ] [ ٢:٢۸ ‎ب.ظ ] [ مامان نازنین زهرا ]

تبریک تولد همسی و سالگرد ازدواجمون

امروز تولد همسر عزیز و مهربانمه همسری که همیشه بودنش مایه دلگرمی و آرامش من و دخترمه، همسری فداکار و دلسوز که وجودش گرما بخش وجودمه. آری در چنین روزی متولد شدی و پای به این دنیا گذاشتی ، بزرگ و بزرگتر شدی تا بتوانی تکیه گاهی باشی برای به دوش کشیدن تمام خستگیهای همسرت . و این روز باشکوه و زیبا که پنجم مرداد میباشد بار دیگر برای من و تو خاطره ای ساخت فراموش نشدنی ، روز تولد تو شد روز ازدواجمون ،روز بدنیا اومدنت شد روز پیوند قلبامون. همسرم عاشقانه و با تمام وجود این روز با شکوه و عزیز رو بهت تبریک میگم . انشاءالله تولد و سالگرد ازدواجمون رو سالهای زیاد و در کنار دختر عزیزمون جشن بگیریم.

 شکلکهای جالب آروین

 

 موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: تبریک تولد عزیزانمان
[ یکشنبه ٥ امرداد ۱۳٩۳ ] [ ۸:۱٦ ‎ق.ظ ] [ مامان نازنین زهرا ]

پیغامهای تبریک تولد دختر کوچولوی من

 دایی حسین :
تو مشغول کودکی باش به آینده نیندیش،این حرف را در قلبت نگه دار .تا هستیم،کنارت هستیم.با تمام وجود عاشقانه ترین تبریک را با فرستادن هزاران بوس تقدیمت میکنم.گله من پنجمین بهارت مبارک.دوستت دارم شاخه نبات کوچولوی من. 
آن دسته گله نوبهاری که مثله امروز دیده به جهان گشود اکنون پنج سال از به طراوت نشستنش میگذرد.پروردگارا او را چنان عزیز گردان که ما به داشتنش افتخار و دیگران به نداشتنش غبطه خورند.
عمه سمانه
 
تولد تولد تولدت مبارک   فرشته کوچولوی من تولدت را با تمام  وجود و عشق ی که در از تو در دل دارم صمیمانه تبریک میگویم قربونت برم که فرشته کوچولوی من  5ساله شده@-}--<3
 


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: تبریک تولد عزیزانمان
[ یکشنبه ٥ امرداد ۱۳٩۳ ] [ ۸:٠٢ ‎ق.ظ ] [ مامان نازنین زهرا ]

سانس اول جشن تولد

 

یکم مرداد سال یکهزار و سیصد و هشتاد و هشت روز پنج شنبه ساعت شش و چهل دقیقه صبح در بیمارستان هدایت تهران پا به این دنیا گذاشتی و با تمام کوچکی ات در قلب و آغوش ما جای گرفتی . خالق هستی ، فرشته ای کوچک و زیبا برای ما هدیه فرستاد و زندگی ما را امیدی تازه بخشید. آری دخترک نازم تو آمدی و شدی روشنی بخش کلبه کوچک زندگیمان. قدم بر چشم ما نهادی و چراغ دلمان را روشن نمودی. خدایا چگونه و با چه  زبانی سپاسگزار باشم این همه نعمت و رحمتت را، چگونه تشکر کنم که لایق این همه لطف و محبت باشد. دختری به من دادی که میدانم در آینده ای نه چندان دور امید و پشت و پناه مادر و مرهم خستگیهای پدرش خواهد بود. فقط می توانم بگویم سپاس.قلب

 

Myspace Comments - Happy Birthday

زندگی من پنجمین سال زندگی ات مبارکت باشد و امیدوارم سالیان طولانی در پناه خداوند مهربان شادیهایت را جشن بگیری.

 

تولدت مباااااااااااارک نازنین زهراقلببغلقلببغلقلب

 

عزیز دلم با توجه به اینکه ماه رمضان است و برایمان تولد گرفتن در کلاس زبانت مشکله ازت خواستیم که تولدت بعد از عید فطر در کلاس زبان برگزار بشه. شما هم که مثل همیشه دختر منطقی هستی پذیرفتی ما هم فعلا با یک کیک کوچولو که دیشب بابایی گرفته بود و چند تا کتاب و دفتر نقاشی دیشب برات جشن گرفتیم البه شما ناراحت بودی ولی عشقم جشن اصلی شما روز 93/04/11 برگزار میشه. امیدوارم ما رو ببخشی.

Myspace Comments - Happy Birthday

 

 Myspace Comments - Happy Birthday

 موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: تبریک تولد عزیزانمان , خاطرات روزانه دخملم , عکس
[ چهارشنبه ۱ امرداد ۱۳٩۳ ] [ ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ ] [ مامان نازنین زهرا ]

تولد تولد تولدت مبارک

 شکلکهای جالب آروین

 تولد تولد تولدت مبارک

تولدت مبارک فرشته کوچولوی منموضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: تبریک تولد عزیزانمان
[ چهارشنبه ۱ امرداد ۱۳٩۳ ] [ ۸:٤٥ ‎ق.ظ ] [ مامان نازنین زهرا ]